Információ - Csabdi Iskola

Információ

Személyi jövedelemadó 1% felajánlásának módjai

Kedves Szülők és Támogatóink!

Bizonyára értesültek már arról, hogy az elmúlt időszakban néhány lelkes szülő és iskolánk pedagógusai összefogásában megalakult a Csabdi Iskoláért Alapítvány, azzal a nemes céllal, hogy gyermekeink iskolai oktatásának és nevelésének feltételeit támogassa. Hamarosan egy gyönyörű, tágas és korszerű intézmény szolgálja a csabdi tanulók és tanáraik kényelmét.

Alapítványunk idei kitűzött célja, hogy tárgyi eszközök beszerzésével segítse a megújult iskola működését.

Mindannyiunk öröme, ha a felnövekvő nemzedék, a MI GYERMEKEINK egészséges, esztétikus környezetben tanulhatnak. Ezért dolgozunk! A megvalósítás nem egyszerű, összefogásra, segítő szándékra van szükség.

Minden adófizető magyar állampolgárnak joga van rendelkezni a befizetett adójának 1%-áról,

éljen Ön is ezzel a lehetőséggel!

Amennyiben az iskola támogatása mellett dönt, akkor a következő adószámot adja meg a bevallásában:

18728828-1-07 Csabdi Iskoláért Alapítvány

Köszönjük, ha céljaink mellé áll Ön is!
A Csabdi Iskoláért Alapítványhoz 100 ezer forintos adomány érkezett!

A szülői felajánlást köszönjük szépen, az összeget az új iskola tárgyi eszközeinek beszerzésére fogjuk fordítani, melyről tájékoztatjuk Önöket!