Téli szünet - Hírek - Csabdi Iskola

Téli szünet

Kedves Gyerekek és Szülők!

Karácsonyi ünnepélyünket 2017. december 21-én, az utolsó tanítási napon tartjuk.

Az első 3 óra órarend szerint lesz megtartva, a 4. órában átmegyünk a Kultúrházba, ahol az 1. és 5. osztály ünnepi műsorát nézzük meg.
Idén a hely szűke  miatt iskolai szinten nem lesz közös ebéd. Az egyébként is az iskolában étkező gyerekek számára a 8. osztályosok szolgálják fel az ebédet a műsor után. Ha valaki a délutánról el szeretné vinni gyermekét, kérem, egyeztessen a napközis nevelővel, és írja be az ellenőrzőbe!

A téli szünet december 22-től január 2-ig tart. Az utolsó tanítási napunk december 21., csütörtök, az első tanítási nap  január 3., szerda.

A téli szünet munkanapjain igény esetén ügyeletet tartunk. A felügyeleti igényt írásban kérem jelezni az ellenőrzőben, illetve az irodában telefonon vagy személyesen.

Mindenkinek áldott, békés ünnepeket kívánok az egész nevelőtestület és az iskola minden dolgozója nevében.

Gyuriczáné Sótér Éva