Áthelyezett munkanap 2018.10.13. - Hírek - Csabdi Iskola

Áthelyezett munkanap 2018.10.13.

Tisztelt Szülők!

A közzétett munkaterv alapján 2018. 10. 13-án, a központilag áthelyezett munkanapon, iskolánkban tanítás nélküli munkanap lesz. Ekkor rendezzük a pályaorientációs napot, pályaválasztást segítő foglalkozásokat tartunk, szakmákról nézünk bemutatókat, beszélgetések, pályaválasztással kapcsolatos társasjáték, tesztírás stb. lesz a program.
Alternatív programlehetőséget is kínálunk: szokásos őszi buszos túránk ezen a napon lesz, a Pilisbe, Dobogókőre. A túrázók busza 8 órakor indul, és körülbelül 16 órakor érnek haza. Nehezebb terepre készülve, megfelelő cipőben, esőkabáttal, enni- és innivalóval felszerelkezve induljatok útnak! A szabad helyek függvényében szülők jelentkezését is szívesen fogadjuk. Mivel ez a nap a pályaorientációról szól, meg fogjuk kérni a kiránduló szülőket, hogy a pihenők alkalmával meséljenek a gyerekeknek a szakmájukról.
Az itt maradóknak fél 12-ig lesz a program, a bicskeiek el tudnak menni a 11.30-as busszal, a vasztélyiak a 13.15-össel. Étkezés nem lesz, mindenki hozzon magával enni- és innivalót! Napközis foglalkozás nem lesz, előzetes egyeztetéssel a dolgozó szülők gyermekeinek felügyeletét megoldjuk.
Az alábbi papírt a túrára való jelentkezés, vagy a délutáni felügyelet kérése esetén kérjük behozni, beküldeni legkésőbb okt. 11-én, csütörtökön a nagyszünetig.
                                                                                  Gyuriczáné Sótér Éva
Gyermekemet,………………………………………………………………………………-t elengedem a Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola által 2018. 10. 13-án szervezett autóbuszos túrára a Pilisbe a kapott tájékoztató szerinti feltételek szerint.
Nem iskolás családtag(ok) jelentkezése a szabad helyek függvényében:………………………………………………………
Elérhetőség:                                                                          …………………………………………………………….
                                                                                                                     aláírás
Gyermekem, ……………………………………………………………………számára kérek délutáni felügyeletet 2018. 10. 13-án, szombaton, …………………………. óráig.
                                                                                              …………………………………………………………..
                                                                                                                     aláírás